חתול סנואו שו – Snowshoe Cat

אם אהבתם את הסיפור החתול במגפיים ותמיד חלמתם על אחד כזה, חתול סנואו שו הוא החתול המושלם עבורכם. כפות רגליו הלבנות נותנות לו מראה של חתול במגפיים, ולא סתם מגפיים – מגפי שלג. כל המידע על סנואו שו

מול העיניים הכחולות של חתולי סנואו שו והדוגמה המשורטטת של הפרווה אי אפשר להשאר אדישים. אלה חתולים בעלי מראה מקסים שאופיים מקסים לא פחות ולכן יכניסו הרבה שמחה הביתה. אלה חתולים שאוהבים ומחפשים תשומת לב, אוהבים לקשקש ולדבר אך בצורה פחות קולנית מהסיאמים ויסתדרו היטב עם ילדים ועם חיות אחרות. גידולם בזוגות יכניס להם עוד עניין, במיוחד אם אתם מחוץ לבית במשך שעות.

מקור הגזע והיסטוריה

Snow Shoe הראשונים נוצרו מהכלאה בין חתול סיאמי לבין חתול אמריקני קצר שיער בשנות השישים. חלק מהגורים נולדו עם כפות הרגליים הלבנות. מאפיין זה משך מיד את תשומת ליבם של המגדלים. כפות הרגליים הלבנות נוצרות כתוצאה מגנים רצסיביים ולכן לא תמיד יופיעו. בשנים האחרונות הפך הגזע לפחות נדיר משהיה לפני כן וניתן למצוא אותו ברחבי העולם.

נתונים ומידע כללי

חתול סנואו שו הוא בעל מבנה מוצק אך גמיש ואתלטי בגלל החלק הסיאמי שבו. ראשו מעוגל ורחב יחסית ועיניו הגדולות והכחולות מרוחקות זו מזו. חתולי סנואו שו הם בעלי אופי חברותי ועליז, אוהבים משחקים ופינוקים וישמחו לגדול בבית שיש בו עניין.