חתול רגמפין – Ragamuffin Cat

חתול רגמפין הוא מאותם חתולים שחושבים לפעמים שהם כלב. הם אוהבים לקבל את פני בעליהם, לקבל ליטופים בבטן וירעיפו עליכם הרבה מאוד אהבה. כל המידע על חתול רגמפין

חתול רגמפין, בדומה לחתול רגדול, הם בעלי תכונה ייחודית של הרפיית הגוף כאשר מרימים אותם. זהו חתול שנקשר מאוד בעליו, נאמן ומסור, אינטליגנטי מאוד כך שאפשר להשתעשע איתם במגוון דרכים כמו זריקת חפצים ואף לימוד תעלולים נחמדים. זהו חתול מצוין לגידול בבית עם ילדים וגם עם בעלי חיים אחרים. הוא נותן אמון רב ולא בהכרח מודע לסכנות ולכן מומלץ לגדלו בתוך הבית.

מקור הגזע והיסטוריה

לא מפתיע שתכונת ה”סמרטוטיות” של הרגמפין והרגדול זהה. מקור שני הגזעים בקבוצת גזעים שנקראת Cherubim אותה פיתחה מגדלת חתולים בשם אן בייקר עם קבוצות אנשים שעבדו איתה. בשנות התשעים הפסיקה אחת הקבוצות את העבודה המשותפת ואת ה- Cherubims ערבבה עם גזעים אחרים. כך נוצר הרגמפין. ב- 1994 החלה ההכרה ברגמפין כגזע נפרד.

נתונים ומידע כללי

ל-Ragamuffin פרווה חצי ארוכה במגוון צבעים ודוגמאות כמו חום כהה, אפור- כחלחל, כסוף, אדמדם ועוד. הפרווה יכולה להיות בעלת גוון אחיד או שילוב של מספר גוונים. יש גם רגמפין כהה חודים שעיניו הן כחולות. מבנה הגוף של הרגמפין, גם כאן בדומה לרגדול, הוא גדול והזכרים יכולים להגיע למשקל של 12 ק”ג. ההתבגרות שלהם איטית והם יכולים להגיע לבגרות מלאה בגיל 3-4.

משקל: הזכרים גדולים מהנקבות. נקבות מגיעות למשקל 5.5-7.5 ק”ג. זכרים ל- 8-12 ק”ג.

תוחלת חיים: 16-18 שנים